NOVEDADES

08, mayo | 12 Comentarios
NOVEDADES

NUEVOS AGENTES OFICIALES MAQUINAS KORNIT PARA ZONA NORTE.

Listado de posts

- - 01/12/2023 11:50

SERWIS ANTEN SATELITARNYCH W WARSZAWIE

 | Ocena 4.9 ★★★★★ 126 głosów

Pewnie wszyscy pamiętamy czasy gdy telewizję odbieraliśmy tylko z anten szerokopasmowych a filmy wypożyczało się na płytach i kasetach, teraz mamy dobre serwisy streamingowe ale nadal popularna jest telewizja satelitarna z bardzo szeroka ofertą kanałów filmowych i sportowych. Po wielu latach konkurencji na rynku pozostały dwie największe platformy cyfrowe, najlepsi w branży instalatorzy oferują montaż anten satelitarnych Polsat i Canal+ na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego z dostawą dekodera i karty abonenckiej. Dzięki połączeniu usługi montażu i dostawy nie musimy poszukiwać najbliższego salonu operatora oraz montera, który podłączy nam zakupiony zestaw telewizji cyfrowej.

Serwis techniczny Polsatu, montaż anten satelitarnych i naziemnych ®

Co mamy wybrać, którego operatora, jaki pakiet kanałów ?

Wszystko zależy od naszych upodobań i preferencji, dla fanów piłki nożnej lepszym wyborem będzie Canal+ ze względu na dostęp do większości lig europejskich oraz Ligi Mistrzów na kanałach Polsat Sport Premium. Dodatkowo otrzymamy dostęp do kanałów filmowych HBO i Canal+ Premium oraz związanych z nimi serwisów streamingowych online.

Jeśli jesteśmy fanami siatkówki i piłki ręcznej lepszym wyborem będzie oferta programowa Polsat Box z kanałem Polsat Sport dostępnym już od podstawowych pakietów abonamentowych, będziemy też mieli możliwość oglądania transmisji sportowych na telefonie lub tablecie dzięki aplikacji Polsat Box GO w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej. Najnowsze dekodery cyfrowe umożliwiają nagrywanie kanałów telewizyjnych na zewnętrznym dysku twardym lub w chmurze internetowej, dzięki temu mamy dostęp do nagrań z dowolnego miejsca i urządzenia.

Jeśli chodzi o dekodery to w Canal+ mamy możliwość nagrywania swoich ulubionych programów telewizyjnych na dysk twardy dołączany do dekodera, natomiast w Polsacie najnowsze dekodery o nazwie Lite 4K to już tylko nagrywanie treści w chmurze internetowej. Ma to swoje wady i zalety, mamy dostęp do nagrań z dowolnego miejsca, np. możemy odtworzyć nasze nagrania u znajomego ale minusem jest to, że bez dostępu do internetu funkcja rejestracji przestaje działać. Dysk twardy daje nam też bezpieczeństwo, bo nikt z zewnątrz nie ma dostępu do tego co sobie nagraliśmy.

Captcha